روغن ها

روغن ترکیبی گیاهی مژه و ابرو     ( فرهنا)

مژه و ابرو اجزای اصلی صورت هستند که تاثیر بسیاری بر زیبایی چهره می گذارند. اگر شما هم از مژه و ابروهای کم پشتی رنج می برید با این محلول های طبیعی مژه و ابروهای تان را پرپشت کنید.

نکته : قبل از استفاده از هر نوع روغن یا محلولی لازم است از پاک و بهداشتی بودن محل مورد نظر اطمینان حاصل کنید. برای این منظور با استفاده از شامپو بچه ابرو و مژه‌ها را شست‌ و شو داده و پس از خشک کردن از روش‌های ذکر شده بهره ببرید.

روغن ترکیبی فرهنا زلال فرمولاسیون بسیار سبکی دارد و در نتیجه به راحتی جذب موها می‌شود. علاوه بر اینها این فرمول می‌تواند آب و رطوبت را در خود نگه دارد و در نتیجه به آبرسانی موها  کمک می‌‌کند چند قطره فرمول را به ابروهای خود بمالید و شروع به ماساژ دادن آن نقطه از پوست خود کنید. ماساژ دادن پوست سبب بهبود و تسریع در رسیدن مواد مغذی به پوست می شود. توصیه می شود که این کار را حداقل یک بار در روز و به مدت ۳۰ تا ۶۰ ثانیه بر روی پوست خود (مناطقی که رشد ابرو کم شده است) انجام دهید.

 

نکته مهم : م روغن‌ها و روش‌های گفته شده را به صورتی مورد استفاده قرار دهید که وارد چشم نشوند چون با ورود هر جسم خارجی داخل چشم دچار سوزش، خارش و اشک می‌شود.

برچسب ها