درباره ما

تولیدی روغن و محصولات زلال
روغن ها از منابع مهم انرژی زا در خوراک انسانی هستند، به همین دلیل مورد توجه ملت ها و دولت ها بعنوان اقلام مصرفی در سبد کالای استراتژیک بوده است. رویکرد صنعت برای تامین و تولید انبوه روغن نیاز به ماشین آلات و نوآوری های جدید را ایجاب می نمود که متاسفانه اکثر این ماشین آلات صنعتی روغن ها را به روش فوق گرم که مضرات آن برای عموم کاملا مشخص است. همچنین بیشتر مواقع اکثر مردم جهت دست رسی به یک منبع مطمعن تولید روغن خالص سرد با مشکل روبرو بودند، لذا ما با توکل به خدا تمامی تجربه و دانشمان را به خدمت گرفته ایم تا محصولی در خور شان والای ایرانی به شما هموطنان عزیز عرضه کنیم. سعی بر آن داریم که خدمت گزاری شایسته برایتان باشیم و به شما این اطمینان خاطر را می دهیم که تمام مواد اولیه به کار رفته در محصولاتمان درکمال صداقت و با ریزبینی و دقت کامل انتخاب شده تا بتوانیم بهترین طعم وکیفیت را در محصولات زلال برایتان تدارک ببینیم.

پرس سرد
امروزه روغن های خوراکی به روش پرس سرد مطابق با بالاترین و با کیفیت ترین استاندادرد های روز دنیا تولید میشود. دستگاه های روغن گیری پرس سرد تولیدی زلال که فقط با مالش و آسیاب دانه های روغنی و فشار هم زمان به مواد، روغن ها را جدا میکند و هیچ گونه فرایند دیگری ندارند. روغن زیر ۴۰ درجه سانتی گراد و بدون از دست دادن ماهیت طبیعی خارج می شود لذا دانه هایی مثل کنجد، زیتون، آفتابگردان، سویا، فندق بادام،گردو و غیره که منبع فوق العاده ی (کلسیم، آهن، روی، امگا ۳ و غیره ) می باشد روغن ها حاوی کلیه ویتامین های نهفته در دانه هامی باشد رادیکال های آزاد را خنثی و سیستم ایمنی بدن را تقویت میکنند. قیاس نمایید سایر دانه های دیگر را که با خواص و صفات آنها که در طبیعت قبول رشد و نمو نموده اند روغن ها سالم بدون سوختگی یا حلال خوردگی از دستگاه خارج میشوند.

درحضور مشتری
اعتماد مشتریان بازار ایران به اندازه‌ای مخدوش ‌شده است که بعضی‌ها همین فرآیند روغن‌گیری حضوری را هم قبول ندارند ما برای برگرداندن این اعتماد، به مشتری‌هایمان اجازه می‌دهیم فرآیند روغن‌گیری را با چشمان خود ببیند و اگر تمایل داشته باشند خود شخصا به روغن گیری بپردازند و یا بدون هماهنگی قبلی از کارگاه ما دیدن فرمایند تا از اصل بودن محصولی که خریداری می‌کند کاملا مطمئن باشند.

قیمت
برخی از افراد بر این باورند که روغن های تهیه شده به روش پرس سرد گران قیمت است اما جالب است بدانید چربی و آنتی اکسیدان موجود در روغن های خالص و ناب تولید زلال نسبت به روغن های صنعتی پنج برابر است یعنی شما با یک پنجم برای پخت و پز و غیره از این روغن استفاده می کنید که در مقایسه با قیمت تمام شده روغن های صنعتی برابری می کند. همچنین با مقایسه دراز مدت در تقاوت بسیار فاحش مضرات روغن های صنعتی و فوائد روغن های طبیعی، گیاهی و دارویی تولد شده توسط تولیدی زلال، تاثیر چشمگیری در سلامت و اقتصاد خانواده خواهد داشت.

منشور اخلاقی زلال
1. تولیدی زلال خود را موظف به استفاده از مواد اولیه با کیفیت و استاندارد بالا و بهبود مستمر در وضعیت ایمنی مواد غذایی و محصولات تولیدی و جلوگیری از بروز و حذف مخاطرات بیولوژیکی، شیمیایی، فیزیکی ایمنی غذا میداند، که در این راستا از مشاوره و بررسی مداوم متخصصات تغذیه بهره خواهد برد.
2. تولیدی زلال خود را موظف به حفظ کرامت مشتری و اطمینان بخشی در مورد تمامی محصولات تولیدی خود میداند.
3. تولیدی زلال خود را موظف به پاسخگویی می داند.

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!